projektant instalacji sanitarnych

Biuro GEP zatrudni:
projektanta instalacji sanitarnych (asysytent)
miejsce pracy: Łódź / Koluszki

Opis stanowiska:
– Projektowanie obiektów i sieci zewnętrznych (wodociąg, kanalizacja, gaz, sieci cieplne, kotłownie), instalacji wewnetrznych wod-kan, gaz, ciepło.
– Sporządzanie dokumentacji projektowej w programach CAD w zakresie projektów wielobranżowych (projekty budowlane, projekty wykonawcze, projekty warsztatowe)
– Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń oraz uzgodnień na etapie projektowym
– Projektowanie branżowe części instalacyjnej oraz technologicznej
– Sporządzanie kosztorysów instalacji sanitarnych / technologicznych na bazie dokumentacji przetargowej, wykonawczej, koncepcyjnej
– Uczestniczenie w procesach negocjacyjnych

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe inżynierskie w zakresie instalacji sanitarnych
– Minimum roczne doświadczenie przy realizacji projektów branży sanitarnej i technologicznej
– Doświadczenie w zakresie kosztorysowania z branży sanitarnej i/lub technologicznej
– Znajomość rynku branży sanitarnej
– Znajomość oprogramowania Norma Pro, AutoCAD, OZC, Pakiet MS Office (min. bardzo dobra obsługa MS Word, MS Excel)
– Znajomość języka angielskiego i/lub Niemieckiego mile widziana
– Umiejętność pracy w zespole
– Mile widziane zainteresowania rynkiem odnawialnych źródeł energii, np. pompami ciepła

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@gep.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Go to Top